Επανάληψη εκλογών στην Ένωση Γονέων

CategoriesΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της                                               Ιεράπετρα, 21/03/2022

Ένωσης Γονέων Δήμου Ιεράπετρας

ΕΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ

Δήμου Ιεράπετρας

Πληροφορίες : Ελισάβετ Δρούγκα

Τηλ :  6974661905

Email: egierapetras@gmail.com

Θέμα: «Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση και Προκήρυξη Εκλογών»

Η Ένωση Γονέων Δήμου Ιεράπετρας σας προσκαλεί σε Γενική Εκλογοαπολογιστική συνέλευση τη Δευτέρα 4  Απριλίου 2022 και ώρα 6:00 μ.μ. στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας. Σε περίπτωση μη απαρτίας η γενική συνέλευση θα πραγματοποιηθεί ξανά τη Δευτέρα  11 Απριλίου 2022 και ώρα 6:00 μ.μ. στον ίδιο χώρο.

Δικαίωμα να ψηφίσουν στις εκλογές του συλλόγου έχουν και οι δύο γονείς/κηδεμόνες των μαθητών κάθε σχολείου.

Για κατάθεση υποψηφιοτήτων, μπορείτε να ενημερώσετε πριν τις εκλογές με έγγραφη αίτηση προς την Ένωση.

Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των σχολείων να συμμετάσχουν στην εκλογή νέου Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος                                                                                 Η γραμματέας

Νεκτάριος Παπαβασιλείου                                                     Ελισάβετ Δρούγκα